Cibulový relish s portským vínem

Doporučujeme
Lahůdkový obchůdek - Cibulový relish s portským vínem

Cibulový relish, nebo někdy častěji označované jako cibulová marmeláda, je vynikající doplněk ke grilovaným masům nebo sýrům.

Dostupnost: skladem
Prodejní kód: PD-1-001
Vaše cena 109,00 Kč

Popis produktu: Cibulový relish s portským vínem

Rádi grilujete a to buď maso nebo sýry a chtěli byste své výtvory doplnit nějakou zajímavou chutnou tečkou? K tomu se skvěle hodí právě cibulový relish s portským vínem. Často to lidé znají také jako cibulovou marmeládu. Přidáním tohoto cibulového chutney ke grilovanému steaku, sýru nebo na svůj domácí hamburger získáte výbornou chuť cibule v kombinaci s portským vínem.

Pro výrobu toho cibulového relishe vybírám jenom ty nejlepší cibule ze severních Čech s okolí Račetic. Zde má pěstování cibule dlouholetou tradici a pěstuje se zde cibule v té nejvyšší kvalitě. K ručně nakrájené cibuli přidávám pouze ty nejlepší ingredience, jako je kvalitní portské víno, červený vinný ocet, tmavý třtinový cukr a trochu koření. Relish pomalu vařím pár hodin, než se všechny chutě správně spojí a cibule tak akorát na skus.

Všechny své potravinářské výrobky, stejně jako tuto jablečnou pomazánku, vyrábím tak, aby mi chutnala a věřím, že budou chutnat i vám.

 


Balení: 220 gramů
Složení: červená cibule, portské víno, červený vinný ocet, tmavý třtinový cukr, olivový olej, česnek, tymián, bobkový list, hřebíček.